Kontakty

Sme účtovnícka kancelária, ktorá vie naozaj reflektovať na priania svojich klientov – na vlastnej koži to už vyskúšali desiatky podnikateľov i firiem z celého okolia Liptovského Mikuláša. Pridať sa k nim môžete i Vy, stačí sa nám ozvať na nižšie uvedené kontaktné spojenia a vysvetliť nám svoje predstavy. Tešíme sa na Vás!

AMAKO, s.r.o.
Zuzana Jánošíková
Marian Samaš

IČO:                 36616303
DIČ:                 2022209618

IČ DPH:           SK2022209618

Adresa:
Družstevná 4
03101 Liptovský Mikuláš

Telefón
0903 540067
0904 200499

E-mail:
amako@amako.sk

Web:
www.amako.sk

Získajte i Vy účtovníka, ktorý Vám ponúkne i niečo naviac, napríklad kvalitné daňové poradenstvo alebo komplexné zaistenie firemnej agendy. V spoločnosti AMAKO sme Vám k dispozícii takpovediac kedykoľvek, stačí sa ozvať! Veríme, že Vám spolupráca s našou spoločnosťou bude vyhovovať.

Kde nás nájdete v Liptovskom Mikuláši

V spoločnosti AMAKO máme za sebou už stovky spoluprác s klientmi zo širokého okolia Liptovského Mikuláša, od drobných živnostníkov až po významné miestne firmy. Ak v regióne podnikáte i Vy a zháňate niekoho, kto by Vám ponúkol kvalitné účtovnícke a daňové služby, radi si s Vami dohovoríme osobnú schôdzku priamo v sídle Vašej firmy, aby sme si vypočuli všetky Vaše predstavy o tom, ako by naša vzájomná spolupráca mala vyzerať. Navštíviť nás môžete i Vy – v Liptovskom Mikuláši nás nájdete na Družstevnej ulici, v moderne zrekonštruovanej budove. Ulica je rozšírená o niekoľko parkovacích miest, ktoré pri svojej návšteve budete môcť využiť. Prísť k nám ale môžete i prostredníctvom mestskej hromadnej dopravy. Na neďalekom Rachmaninovom námestí Vám zastavia linky č. 1, 2, 6, 8, 9, 10, 11 a 12. Zo zastávky k nám pešky dôjdete do desiatich minút. Prajeme príjemnú cestu a tešíme sa na osobné stretnutie s Vami!

Facebook